Superchaty Nejkrásnější chaty a chalupy v ČR a SR

Ranč Pod Kelčským Javorníkem - atraktivní ranč s hospůdkou, sklípkem a saunou v Hostýnských vrších - V821

- Menu
Hledám objekt v termínu od
do
search
Textové hledání Rozšířené hledání


V821

Pod Kelčským Javorníkem - ranč

Objekt dočasně nepronajímá!

PolohaMimořádně atraktivní areál (rodinný ranč) v pěkném prostředí s kamennou hospůdkou, vlastními rybníčky, vinným sklípkem, saunou, hipocentrem a s možností jízdy na koních, pod Kelčským Javorníkem, 100 m od vyhřívaného koupaliště a 6 km od Bystřice pod Hostýnem v Hostýnských vrších.
PronájemCeloročně, apartmán A: 2+kk s max. 3 lůžky a 2 přistýlkami. Apartmán B: 2+1 s max. 5 lůžky. Apartmán C: 3+1 s max. 9 lůžky a 3 přistýlkami. Celkem je v areálu 17 lůžek a 5 přistýlek.
CenaCelý areál: 7390,- Kč areál/noc včetně spotřeby el. energie. SUPER CENA.
VybaveníA: Vybavený kuchyňský kout (sklokeramická deska, trouba, lednička s mrazákem, myčka, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice) v obývacím pokojí s BTV-SAT-DVD s posezením, 2 přistýlkami a krbovými kamny, ložnice (1/3), koupelna s vířivou vanou a sprchovým koutem, samostatné WC. B: Vybavená kuchyně (sklokeramická deska, mikrovlnná trouba, lednička s mrazákem, rychlovarná konvice) s posezením, 1 lůžkem a krbovými kamny, obývací pokoj s BTV-SAT-DVD, otevřená ložnice - studio (1/4), koupelna se sprchovým koutem a WC. C: Vybavená kuchyně (sklokeramická deska, trouba, lednička s mrazákem, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, topinkovač) s jídelním stolem, obývací ložnice s BTV-SAT a se 4 lůžky, 2 ložnice (1/2, 1/3), koupelna se sprchovým koutem, 2x samostatné WC. Stylová restaurace (kamenná hospůdka) s barem, krbem, výčepem a BTV-SAT - (po dohodě), venkovní zahrádka s posezením a krbem, velký (2ha), parkově upravený pozemek, zahradní altánek, 2 rybníčky (pstruzi, amuři, kapři), vinný sklípek s krbem (po dohodě), sauna s ochlazovacím sudem, sprchovým koutem a masážním stolem (za poplatek), hipocentrum pro děti, možnost jízdy na koních (pro pokročilejší), petanque, uzavřený dvůr, absolutní soukromí. Parkování u objektu, domácí zvíře po dohodě za poplatek.
RekreaceNejbližší koupaliště 100 m (bazén 33x18 m, voda je ohřívána tepelným čerpadlem na teplotu 24°C-26°C, tobogán-délka 66 m, skluzavka, vodní sloup, perličková koupel, masážní lavice, široký chrlič a hřib, víceúčelové hřiště, tenisové hřiště, stolní tenis, ruské kuželky, občerstvení), krytý bazén Valašské Meziříčí (plavecký bazén dlouhý 25 m, solná vířivka pro 6 osob, tobogán 92 m, vodní chrliče, masážní trysky v bazénových stěnách, lavice s kombinovanou vodní a vzduchovou masáží, proudový kanál, whirpool, parní kabina, mokrý bar). Nejbližší lyžařské vleky na Tesáku 12 km.
StravováníRestaurace 100 m, obchod 300 m.
  Info o oblasti Můj výběr
pocet - popis
venkovní zahrádka s posezením venkovní zahrádka s posezením venkovní zahrádka s posezením venkovní zahrádka s posezením venkovní zahrádka s posezením venkovní zahrádka s posezením vinný sklípek s krbemvinný sklípek s krbemsaunasaunasaunasaunaapartmán Aapartmán Aapartmán Aapartmán Aapartmán Aapartmán Aapartmán Aapartmán Aapartmán Bapartmán Bapartmán Bapartmán Bapartmán Bapartmán Bapartmán Bapartmán Bapartmán Bapartmán Capartmán Capartmán Capartmán Capartmán Capartmán Capartmán Capartmán Capartmán Capartmán C